College van Burgemeester en wethouders

Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft vier wethouders. Samen met de burgemeester zijn die belast met het dagelijks bestuur van de gemeente. Met de gemeentesecretaris als adviseur vormen zij het college van burgemeester en wethouders (B&W).

  • Begroting en jaarverslag

    Door het voeren van goed financieel beleid behoudt Hendrik-Ido-Ambacht goede voorzieningen tegen acceptabele lasten. Of en hoe we daar in slagen, ziet u hier:

  • Coalitieprogramma Samen voor Ambacht

    Hier vindt u het programma Samen voor Ambacht van coalitie SGP-ChristenUnie, Gemeente Belangen, VVD en CDA.

  • Collegebesluiten

    Hier vindt u besluiten die het college van B&W heeft genomen.

  • Contact met de collegeleden

    Wilt u contact met de burgemeester, een wethouder of de gemeentesecretaris? Neem dan contact op met het bestuurssecretariaat.

  • Het college

    De collegeleden, burgemeester Patrick van der Giessen en wethouders Jauharina Oelfke-ten Seldam, Leo Platschorre, Ralph Lafleur en Steven van Die stellen zich graag aan u voor.